Në dyqanin tone ju do të gjeni brande të tjera të syzeve optike dhe syzeve të diellit si: Air force, CiaoCiao, Ck, Demenego, Diesel, Fendi, Enrico Coveri, Max & Co, Just Cavalli, Liu Jo, Mark by Marc Jacobs, Lacoste, Rafting, Suberbike, Opera, Persol, Police, Vogue, Tom Ford Tommy Hilfiger, Dita Dita von Teese, Jil Sander, Moschino, Missoni, Dunlop, Kangol, Truth, Cloe, Viktoria Beck, etj
Ju mund t’I blini ato direkt në dyqanet tona. Gjithashtu ne ofrojmë gjithë aksesorët për këto brande. Ne garantojmë se cilësia është pika jonë e fortë